Naše příběhy

Ladislav Kubeček

Ladislav Kubeček

Jmenuji se Ladislav Kubeček a pracuji ve společnosti jako asistent Ombudsmana. Jsem odmalička nevidomý a částečně sluchově postižený. Jak jsem zakotvil v EMERGE? To byl dotaz, který mi kdysi na začátku mého působení, položil jeden ze zaměstnanců. Nikdy mě nenapadlo, že jednou budu pomáhat našemu ombudsmanovi jako asistent, to bylo pro mě něco nepředstavitelného. Ale život už je takový, prostě nás někam postaví a teď s tím něco dělej.

Celý příběh

Tomáš Vašina

Jmenuji se Tomáš Vašina a jsem rodák z Náchoda. K práci, kterou aktuálně vykonávám mě přivedla s největší pravděpodobností právě práce s lidmi a jejich osudy i příběhy. Celý dosavadní život mě více či méně přivedl k tomu, že jsem měl vždy nějaké podřízené, o které jsem se musel postarat. Protože jsem narozen ve znamení panny, mám zřejmě mimo jiné i vrozenou potřebu starat se a pečovat. Za tím bych asi hledal důvod, proč jsem nabídku věnovat se právě této práci před 10 lety přijal.

Celý příběh
Tomáš Vašina
Josef Šivák

Josef Šivák

Začínal jsem ještě ve firmě Amulet, předchůdci Emerge v roce 2015. Tenkrát jsme se s mojí mámou stěhovali z Poříčí u Trutnova blíže do města. Potřebovali jsme být blíž k doktorům, máma se stěhovala se mnou kvůli mně. Doma jsem se nudil, chtěl jsem do práce mezi lidi. Před tím než jsem nastoupil, jsem nějakou dobu pracoval na myčce v Hostinném. Po jedné odpolední směně v noci mi hodně natekla noha a musel jsem na operaci.

Celý příběh

NEVYBRALI JSTE SI?

Pokud jste si nevybrali pracovní pozici, která by vám vyhovovala a přesto byste rádi pracovali v EMERGE, neváhejte nás kontaktovat, třeba pro vás najdeme něco jiného.

Kontaktujte nás